شرایط و چگونگی درج آگهی در سایت خشت و خورشید
سایت خشت و خورشید با نزدیک به یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه حفاظت و مرمت آثار فرهنگی و اطلاع رسانی در مورد اخبار مرتبط روز جهان، توانسته است مخاطبان و کاربران فارسی زبان بسیاری را جذب نماید. بازدیدکنندگان خشت و خورشید جامعه ای از کاربران فارسی زبان در ایران و خارج از کشور هستند که یا بصورت تخصصی درگیر مرمت و حفاظت آثار تاریخی میباشند و یا به تاریخ، فرهنگ و معماری حوزه فرهنگی ایران علاقمند. چنین جامعه ای میتواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها،تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد.

به همین منظور خشت و خورشید اقدام به ارائه خدمات نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی وب سایتها نموده است.

شما می توانید یکی از 3 گزینه زیر را برای نمایش آگهی انتخاب بفرمایید:


 

1-      تصویر تبلیغاتی در اندازه (100 پیکسل عرض و 100 پیکسل ارتفاع)

2-      تصویر تبلیغاتی در اندازه (220 پیکسل عرض و 100 پیکسل ارتفاع)

3-      تصویر تبلیغاتی در اندازه (460 پیکسل عرض و 100 پیکسل ارتفاع)


 

·         حداکثر حجم قابل قبول برای تصاویر تبلیغاتی پنجاه کیلو بایت ( 50KB) می‌باشد. بنرها باید در فرمت تصویر  JPG باشند.

·         نمایش و درج آگهی پس از دریافت هزینه تبلیغات توسط خشت و خورشید انجام پذير خواهد بود.

·         درصورت تغییر بدون هماهنگی در ماهیت سایت آگهی دهنده و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در خشت و خورشید باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

·         هر آگهی تنها میتواند یک لینک به سایت مورد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد

·         مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال خشت و خورشید در قبول و رد آگهی مختار است.

·         طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد. لطفا در طراحی آگهی خود به مرتبط بودن محتوای آگهی با خدمات خشت و خورشید و نیز ترکیب رنگی متناسب با طرح صفحات سایت خشت و خورشید توجه بفرمایید.

·         لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر، نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک به آدرس info@xorshid.com ارسال فرمایید.

جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با ایمیل info@xorshid.com تماس حاصل کنید و یا سوالات خود را در فرم زیر درج بفرمایید.